Wall of Fame

Ben jij op voorgaande edities aanwezig geweest of nieuwsgierig hoe deze eraan toe gingen? Bekijk onze uitgelichte foto’s:

Spot jezelf!

 
 

Winnaars 2019

Crazyklasse

1 Ron Jansen & Berry Bottram | 2019

Crazyklasse

2 Matt Meulenbroeks, Bart Groenen en Stan Jansen | 2019

Crazyklasse

3 Dennis van Roy, Bartjan van Leest, Maarten de Groot |2019

Brommerklasse

1 Willem Prins | 2019

Brommerklasse

2 Elske Jansen en Aniek Bottram | 2019

Brommerklasse

3 Kenan Koenraads | 2019

Motorklasse

1 John Bullens | 2019

Motorklasse

2 Martijn van Nijnatten | 2019

Motorklasse

3 Michel van Antwerpen | 2019

Quadklasse

1 Lieke Janssen | 2019

Quadklasse

2 Bryan Guens | 2019

Quadklasse

3 Jasper Klessens | 2019

Autoklasse

1 Thomas Vermeulen en Barry van de Boomen | 2019

Autoklasse

2 Larissa Klaassen en Mark van de Ven | 2019

Autoklasse

3 Thomas Lenaers | 2019

Buggyklasse

1 Loonbedrijf Fiers | 2019

Buggyklasse

2 Bas Lauwers en Tim Engelen | 2019

Buggyklasse

3 Boksehaai Kermis | 2019

Winnaars 2018

Crazyklasse

1 Bert Brekelmans & Frank Lavrijssen | 2018

Crazyklasse

2 Pieter Tops, Marijn Smolders, John van Otten, Rick Schrijvers & Bart Roes | 2018

Crazyklasse

3 Rodi Corstjes | 2018

Luierklasse

2018

Brommerklasse

1 Bennie Prins | 2018

Brommerklasse

2 Dennis Gelijns | 2018

Brommerklasse

3 Martijn van Nijnatten | 2018

Motorklasse

1 Levi Swinkels | 2018

Motorklasse

2 Ralf Verhoeven | 2018

Motorklasse

3 Willem Prins | 2018

Quadklasse

1 Tim Moonen | 2018

Quadklasse

2 Kevin Antonis | 2018

Quadklasse

3 Dave van de Voort | 2018

Autoklasse

1 Ralf en Carlo Klaassen | 2018

Autoklasse

2 Larissa Klaassen & Mark van de Ven | 2018

Autoklasse

3 Barry van de Boomen & Thomas Vermeulen | 2018

Buggyklasse

1 Perry Liebregts & Johan van den Heuvel | 2018

Buggyklasse

2 Sylvie Verhagen & Marlous van Rijthoven | 2018

Buggyklasse

3 Tom Verbroekken & John Bullens | 2018

Farmerklasse

1 Mark Winters & Dirk Lepelaars | 2018

Farmerklasse

2 Robin van de Schoot & Marijn van Overbeek | 2018

Farmerklasse

3 Kees de Vaan | 2018

Winnaars 2017

Aanmoedigingsprijs

Rob Hoeks, Hans van der Sanden, Pieter Groenen & Jordi Heuveling | 2017

Crazyklasse

1 Mark Versteijnen, Siem Driessen, John Van Otten & Marijn Smolders | 2017

Crazyklasse

2 Roel Nijssen, Bas Melotte & Wouter Fiers | 2017

Crazyklasse

3 Luuk Sleddens, Stefan van Schaayk & Ken Sleddens | 2017

Brommerklasse

1 Dennis Gelijns | 2017

Brommerklasse

2 Anniek Bottram & Maaike Snelders | 2017

Brommerklasse

3 Sjors Rombouts & Rogier Groenedaal | 2017

Motorklasse

1 Levi Swinkels | 2017

Motorklasse

2 Gijs Verrijt | 2017

Motorklasse

3 Nicky Loos | 2017

Quadklasse

1 Tim, Luc & Jip Schellens | 2017

Quadklasse

2 Boy Huybregts | 2017

Quadklasse

3 Mike van Herk & Gijs van Ham | 2017

Autoklasse

1 Thomas Vermeulen & Barry van de Boomen | 2017

Autoklasse

2 Luc van de Braak & Laurens Verhees | 2017

Autoklasse

3 Elle Rombouts & Aniek van Limpt | 2017

Buggyklasse

1 Koen van Kemenade & Ben van Gisbergen | 2017

Buggyklasse

2 Perry Liebregts & Jan van de Heuvel | 2017

Buggyklasse

3 Jeroen & Senna van Eerd | 2017

Winnaars 2016

Crazyklasse

1 Loonbedrijf Fiers | 2016

Crazyklasse

2 Bas Melotte & Roel Nijssen | 2016

Crazyklasse

3 Luc & Niels Jansen | 2016

Luierklasse

1 2016

Brommerklasse

1 Dennis Gelijns | 2016

Brommerklasse

2 Martijn van Nijnatten | 2016

Brommerklasse

3 Anniek Bottram & Maaike Snelders | 2016

Motorklasse

1 Mike van Gompel | 2016

Motorklasse

2 Rick van Heerbeek | 2016

Motorklasse

3 Levi Swinkels | 2016

Quadklasse

1&2 Martijn Edelman Bos & Twan de Rijke | 2016

Quadklasse

3 Mike van Herk & Gijs van Ham | 2016

Autoklasse

1 Mara van Deurzen & Aniek Aarts | 2016

Autoklasse

2 Bram Peels & Joeri Aarts | 2016

Autoklasse

3 Guus Beerens | 2016

Buggyklasse

1 Thomas Lemmens | 2016

Buggyklasse

2 Jordi van Weert & Claudia Smits | 2016

Buggyklasse

3 Ton van Genugten | 2016

Winnaars 2015

Crazyste Deelnemer

Lars Bergmans, Tom Nijhof, Jens Pijs, Jim & Alexander Theuws | 2015

Crazyklasse

1 Inge, Tim, Anja & Rene | 2015

Crazyklasse

2 Loonbedrijf Fiers | 2015

Crazyklasse

3 Gerda & Betty | 2015

Luierklasse

1 Boris van Hulst | 2015

Brommerklasse

1 Marijn Smolders & John van Otten | 2015

Brommerklasse

2 Daan & Tim | 2015

Brommerklasse

3 Levi Swinkels | 2015

Motorklasse 18-

1 Ralf Klaassen | 2015

Motorklasse 18-

2 Cliff Richard | 2015

Motorklasse 18-

3 Ralph Daris | 2015

Motorklasse

1 Ralf Verhoeven | 2015

Motorklasse

2 Nick Loos | 2015

Motorklasse

3 Willie Liebregts | 2015

Quadklasse

1 Mark Versteijnen | 2015

Quadklasse

2 Mike van Herk & Gijs van Ham | 2015

Quadklasse

3 Hein Waterschoot | 2015

Autoklasse

1 Barrie van de Boomen & Thomas Vermeulen | 2015

Autoklasse

2 Ron Groenen & Greg Ketelaars | 2015

Autoklasse

3 Koen Lavrijssen & Prezemyslaw Zembrzuski | 2015

Autoklasse

3 Antoine Tournoy & Erwin Jansen | 2015

Buggyklasse

1 Toon Luyten | 2015

Buggyklasse

2 Toine van Oirschot | 2015

Buggyklasse

3 Noortje Theuws | 2015

Winnaars 2014

Crazyklasse

1 Las Bergmans | 2014

Crazyklasse

2 Wouter Fiers | 2014

Crazyklasse

3 Rick van Heerbeek | 2014

Luierklasse

1 Faye van de Putten | 2014

Luierklasse

2 Boris van Hulst | 2014

Luierklasse

3 Marijn Pauly | 2014

Paashaas

1 Martijn Nijnatten | 2014

Paashaas

2 Daan van Maanen | 2014

Paashaas

3 Eric Daas | 2014

Motorklasse 18-

1 Mike Daas | 2014

Motorklasse 18-

2 Nick Kastelijns | 2014

Motorklasse 18-

3 Ralph Daris | 2014

Motorklasse

1 | 2014

Motorklasse

2 | 2014

Motorklasse

3 | 2014

Quadklasse

1 Mike van Herk | 2014

Quadklasse

2 Ralph Klaassens | 2014

Quadklasse

3 Jari Slenders | 2014

Autoklasse

1 Gertjan Klaassen | 2014

Autoklasse

2 Laurens Verhees | 2014

Autoklasse

3 Gerard Stokmans | 2014

Buggyklasse

1 Toon Luijten | 2014

Buggyklasse

2 Theo Veenhuis | 2014

Buggyklasse

3 Twan van Oorschot | 2014

Tim Coronel

Gastrijder | 2014

Toneel

2014

Winnaars 2013

Crazyklasse

Mike Heesters | 2013

Luierklasse

Kim Evers | 2013

Motorklasse 18-

Mike Daas | 2013

Quadklasse

Benny Veldman | 2013

Autoklasse

Laurens Verhees & Luc van de Braak | 2013

Motorklasse

Mike van Herk | 2013

Brommerklasse

Mathijs Daams | 2013

Winnaars 2012

Crazyste Deelnemer

Jan Daris, Mike Daas & Lars Bergmans | 2012

Crazyklasse

1 Roel Nijssen | 2012

Crazyklasse

2 Jasper Fiers | 2012

Crazyklasse

3 Jim & Alexander Theuws | 2012

Crazyste Luier Deelnemer

Joëll Kanen | 2012

Luierklasse

1 Flor Hoppenbrouwers | 2012

Luierklasse

2 Wouters Smid | 2012

Luierklasse

3 Kaye van Amersfoort | 2012

Crazyste Motor 18- Deelnemer

Gijs van Gompel | 2012

Motorklasse 18-

1 Lars Bergmans | 2012

Motorklasse 18-

2 Jan Daris | 2012

Motorklasse 18-

3 Mike Daris | 2012

Crazyste Auto Deelnemer

Laurens Verhees & Luc v/d Braak | 2012

Autoklasse

1 Jasper Fiers | 2012

Autoklasse

2 Edwin van de Meeren | 2012

Autoklasse

3 Vincent Sprengers | 2012

Crazyste Motor 18+ Deelnemer

Eric Daas | 2012

Motorklasse

1 Jan van Vleuten | 2012

Motorklasse

2 Ton Hendriks | 2012

Motorklasse

3 Frank Hendriks & Dave Goverde | 2012

Crazyste Brommer Deelnemer

Fred van der Meijden | 2012

Brommerklasse

1 Ton Hendriks | 2012

Brommerklasse

2 Mathijs Daams | 2012

Brommerklasse

3 James Bubba Martens | 2012

Crazyste Quad Deelnemer

Kevin Antonis | 2012

Quadklasse

1 Rachid | 2012

Quadklasse

2 Hans v/d Sanden | 2012

Quadklasse

3 Mark v/d Sanden | 2012

Winnaars 2011

Motorklasse 18+

1 Gijs van Gompel | 2011

Motorklasse 18+

2 Ton Hendriks | 2011

Motorklasse 18-

1 Jan Daris | 2011

Motorklasse 18-

2 Daan Dijkmans | 2011

Autoklasse

1 John Janssen | 2011

Brommerklasse

1 Ralf Verhoeven | 2011

Brommerklasse

2 Gijs van Gompel | 2011

Vrijeklasse

1 Frank Buijtels | 2011

Vrijeklasse & Originaliteitsprijs

2 Danny Jansen | 2011

Vrijeklasse

3 John Christensen en Joris Antonis | 2011

HTMX Beste Crazycrosser 2011

Jan Verouden | 2011